.

.

New
60g/Пакет Крштевка Confetti Табела ги расфрла Партија Материјали За Бебе Роденден Туш Декорација Крштевањето Заедница Украс

60g/Пакет Крштевка Confetti Табела ги расфрла Партија Материјали За Бебе Роденден Туш Декорација Крштевањето Заедница Украс

DEN 302.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .

Детали

боја:
срцето крштевки, крштевки
Големина:
pink, blue
Повод:
Крштевка & Крштевањето
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Производ Класификација:
Confetti
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
XH80060P
Обликот:
Крштевка
Тежина:
60g
Повод:
свадба роденден на божиќ
Количина:
500pcs
боја:
пинк Крштевка со розова срце,сина крштевка со sliver срце
Свеж

Избор на клиенти