.

.

New
Божиќ Декорација Материјали Чувствува Омажи Божиќ Писма Елка Знамиња Гарланд Ѕид Знамиња Банер поставите внатрешен декор

Божиќ Декорација Материјали Чувствува Омажи Божиќ Писма Елка Знамиња Гарланд Ѕид Знамиња Банер поставите внатрешен декор

DEN 3420.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.


Материјал Чувствував
секоја знаме големина : 8см-12cm прибл
јаже должина : 300cm прибл
1 инч = 2.54 см
1 сет вклучуваат : 15pcs писма+ 1 buc дрво + 1pcs јаже
повеќе празнична производи , кликнете овде

Детали

Повод:
Бренд Име:
chinrusticyw
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
123
Материјал:
Чувствував
Производ Класификација:
Банери
Свеж

Избор на клиенти