.

.

New
Трговија на големо 100 компјутери Ballpoint Пенкало Кристал Дијамант Декоративни Пенкало 0.7 мм Пенкало Совет Сите Метални Материјали Студентот Пишување Канцеларија Под

Трговија на големо 100 компјутери Ballpoint Пенкало Кристал Дијамант Декоративни Пенкало 0.7 мм Пенкало Совет Сите Метални Материјали

DEN 2639.52

Стока
Достапно.


4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот.
1 : 12 месеци Производителот.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
4 : Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тест цел е добредојден.
Продажбата Спецификации :
Капацитивни пенкало : 100pcs
Вежба пенкало : 100pcs
Материјал : сите метални
Рефил боја : сина
Употреба : пишување
Да не ние ,ако сте во потрага на најдобар за свој e-commerce продавница од тука.
Ниски цени на производи не се секогаш најдобра опција,наместо тоа, ние може да понуди одлична услуга.
2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
1 : Во Светот На Превозот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние секогаш се даде брз одговор услуга. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Детали

Мастило Боја:
Сина
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
AliWuzn
Употреба:
Промотивни Пен
Материјал:
Пластични
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Број На Модел На:
мешана боја
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Кристално
категорија:
Ballpoint Пен
Карактеристики:
Кристал пенкало и кондензаторот пен
боја:
мешана боја
Пакување:
100 компјутери
пенкало должина:
142mm
Пенкало Дијаметар:
9mm
Nib Големина:
0.7 mm
Мастило Боја:
Сина
Свеж

Избор на клиенти