.

.

New
Бренд hilogogifts -10g/pc џеб перо на екранот допирајќи прилагодено печатење со вашето лого на компанијата и на брендот 500pcs многу

Бренд hilogogifts -10g/pc џеб перо на екранот допирајќи прилагодено печатење со вашето лого на компанијата и на брендот 500pcs

DEN 14468.00
DEN 15898.56

Стока
Достапно.


Детали

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Бела, Жолта, Црвена, Виолетова, Зелена, Сина, Црна, светло Зелена, Светло Жолта, Портокалова, Мешана Боја, Темно Сива боја, Слива, Розова, се Меша бои
Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Метал
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
Перо pen2016
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Класичната пен
Мастило Боја:
Сина и црна боја мастило
пенкало во боја:
10colors
пенкало материјал:
Метал
Тежина:
10g/pc
Употреба:
Перо Пен
Свеж

Избор на клиенти