.

.

New
НОВИ невестата и младоженецот свадба фаворизира персоналните свадба пенкала обичај БЕСПЛАТНО со вашиот невестата и младоженецот името со свадба датум

НОВИ невестата и младоженецот свадба фаворизира персоналните свадба пенкала обичај БЕСПЛАТНО со вашиот невестата и младоженецот

DEN 3873.00
DEN 4255.68

Стока
Достапно.


Детали

Мастило Боја:
Црна, Сина, Мулти-Обоени
боја:
Златна, Црвена, Виолетова, Сребрена, Зелена, Сина, Црна, Мешана Боја, Розова
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
Ballpoint пенкало 20170719
Материјал:
Метал
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Бренд Име:
hilogogifts
пенкало во боја:
повеќе од 7colors
Мастило Боја:
Сина и црна боја мастило
Пенкало тежина:
16g/pc
Ако прилагодено лого бесплатно ?:
Yes
ако лого дизајн бесплатно ?:
Yes
Ако превозот бесплатно ?:
Yes
она што логото формат е поддржан ?:
cdr/pdf/ai
MOQ:
30/50/500
Времето За Производство:
1-3 дневна
превозот време:
Кина пост(13-45 дена), DHL(2-6days)
Свеж

Избор на клиенти