.

.

New
200 компјутери/многу прилагодено лого промотивни подароци ballpoint пенкало caneta

200 компјутери/многу прилагодено лого промотивни подароци ballpoint пенкало caneta

DEN 2265.60

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ни даде вашите идеи и да ви помогне да се направи тоа точно. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Нарачки со прилагодено печатење на логото треба да биде предаден во рок од 7days по приемот на плаќање. Нарачки без печатење на логото треба да биде предаден во рок од 24 часа по приемот на плаќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Производи сертифицирани од страна на силните индустриски стандарди како EN71, ROSH и ASTM F963 . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Нашите посветени дизајн и развој на тим, искусни услуга тим и 12,000 квадратни метри модерна фабрика се подготвени да се грижиме за сите ваши потреби.
Контактирајте со нас сега!
.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Детали

Мастило Боја:
Црна
боја:
Жолта Pan108C, Црвена Pan185C, Зелена Pan360C, Сина Pan2727C, Темно Сина Pan2728C, Светло Зелена Pan375C, Портокал Pan165C
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
1.0 mm
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Спорт
Бренд Име:
OWNSEAS
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Број На Модел На:
OSF201 боја
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
Име:
Промотивни ballpoint пен
Материјал:
ABS
акција:
Пресврт Акција
Употреба:
Пенкало за пишување и промотивни логото
боја:
Темно сина, небо сина, зелена, црвена, портокалова, жолта
мастило рефил:
1.0 mm црни рефил
Големина:
14 cm
Тежина:
10.4 g
отпечаток метод:
Рампа печатење
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти