.

.

New
Акции на големо квалитет метал пенкала Обичај Невестата и Младоженецот име и свадба желби персоналните свадба подароци

Акции на големо квалитет метал пенкала Обичај Невестата и Младоженецот име и свадба желби персоналните свадба подароци

DEN 25275.00
DEN 27775.20

Стока
Достапно.

99 /многу
парчиња / многу
Евтини сопствени производи/ промотивни метал пенкала/евтини рекламирање пенкала/ единствен метал пенкало/класичната метал пенкала US$ 78.30 /многу
парчиња / многу
5000pcs во акции за ПРОДАЖБА Добро пишување Фонтана Пенкало Meduim Nib 0.
Акции масовно квалитет метал пенкала Обичај Невестата и Младоженецот Додаток персоналните свадба подароци обичај со имиња и зборови желби
Добро пишување квалитет ролер пенкало 30g/pc 20pcs многу брендиран подарок идеи обичај со вашиот бренд име и лого ласерски гравирани free US$ 48.66 /парче
Злато и црните мешани ролер пенкало трговија на големо цена 30pcs многу најдобри маркетинг предмети за шоу и Компанија Годишнината Партија US$ 63.55 /многу
парчиња / многу
Спортски тим капи прилагодено лого на оператор / outdoor спортови капа со симпатична слики/ men ' s hat US$ 496.50 /многу
парчиња / многу
20pcs многу Пенкало рефил за diy божиќ подароци мажите сопствени направени пенкала бесплатен превозот САД$ 7.66 /многу
парчиња / многу
Луксузна злато и црна боја мешани 30g квалитет ролер пенкало добро пишување со црна подарок кутија бесплатен превозот САД$ 6.90 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо допир за да го заклучите 4 in1 добар квалитет s pen забелешка 3 diy свадба подарок идеи прилагодени со вашите уметнички дела и текст направи НИ$ 33.5 mm 100pcs многу за трговија show custom со contacts info US$ 658.96 /многу
парчиња / многу
.

Детали

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Сребро клип, Злато клип
Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Метал
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Животните
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
Ballpen001213
Промотивни Пенкало Тип:
Персоналните пенкала
Свеж

Избор на клиенти