.

.

New
JINHAO Луксузни Ориентални Змеј антички сребрен канцеларија подарок Roller Ball Пен

JINHAO Луксузни Ориентални Змеј антички сребрен канцеларија подарок Roller Ball Пен

DEN 102.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

Повратни информации 1. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Имаме многу познати пенкала,имаме нашата фабрика ,и може да обезбеди првата класа на услуги и најдобар квалитет . Ви благодариме! 4. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Уживаат во шопинг во мојата продавница Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нашите клиенти Servic. Како вашите повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Опис На Производот 1.Ова е сосема нов Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2.

Детали

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
JINHAO
Број На Модел На:
Змеј
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Свеж

Избор на клиенти