.

.

New
Нови пристигнување Кул игра за пенкало врти и soomth писмена форма, со вашето лого прилагодено пенкало канцелариски материјали училиште канцелариски

Нови пристигнување Кул игра за пенкало врти и soomth писмена форма, со вашето лого прилагодено пенкало канцелариски материјали

DEN 26208.00
DEN 28800.00

Стока
Достапно.

2016 година симпатична пенкала може да се прилагоди пенкало одличен квалитет канцелариски материјали 4 боја пенкала може да се избира 1.бесплатно користење на логото изработен од страна на ласерски означување машина 2.бесплатни лого дизајн услуги 3.бесплатен превозот од кина пост или DHL

Детали

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Метал
Промотивни Пенкало Тип:
Банер Пенкало,Логото Пенкало,Мулти-Функционални Пен
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Спорт
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
Ballpoint Пенкала
Промотивни Пенкало Тип:
перо се врти
логото:
кориснички
Тежина:
8.5 г
Материјал:
Метал
Функција:
пишување и перо се врти
Големина:
135mm*7.7 mm
боја:
црна,црвена,сина,сребрена
Мастило Боја:
Црна,сина
Акции:
црна боја во парк
се отвори патот:
Ротирачки
По продажба на Услуги:
пенкало refills во парк
Свеж

Избор на клиенти