.

.

New
12pcs/многу Нови Симпатична Kawaii Акварел Креда Боја Пенкало Гел Пенкало за Дневник Scrapbooking Декорација GT045

12pcs/многу Нови Симпатична Kawaii Акварел Креда Боја Пенкало Гел Пенкало за Дневник Scrapbooking Декорација GT045

DEN 302.88

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
.
1 број =12 парчиња
Материјал : Пластика
Мастило : 6 различни бои во еден пенкало ,0.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации
1. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.8 mm
Дизајн : 6 дизајни, како на сликата,испрати случаен и се меша
Пакет : Лабава
Превозот
1. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.

Детали

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.8 mm
Бренд Име:
sankilochan
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
6 бои
Свеж

Избор на клиенти