.

.

New
500 компјутери/многу година нови промотивни метал топката пенкало со ласерски логото

500 компјутери/многу година нови промотивни метал топката пенкало со ласерски логото

DEN 14894.40

Стока
Достапно.


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. : OSF215 A Материјал : Метал, пластика Machanism : Кликнете акција Големина : 14.5 mm Пишување Точка : 1. Печатење со 1-3 боја логоа се достапни и ќе се наплаќа дополнително. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.За Раш Промотивни Пен
а).
Висок квалитет загарантирана од страна на ISO9001 контролирани процеси . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Пенкало Детали Пенкало Детали : Име : Нова промоција метал пенкало Предмет Бр. Нарачки со прилагодено печатење на логото треба да биде предаден во рок од 7days по приемот на плаќање.
Ние дизајн и развој на вашиот сопствен пенкала. Нарачки без печатење на логото треба да биде предаден во рок од 24 часа по приемот на плаќање.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Детали

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Сребро, Злато, Црвена, Сива, Сина, Црна, Бакар
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
1.0 mm
Број На Модел На:
OSF215A
Бренд Име:
OWNSEAS
Материјал:
Метал
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
едноставна
Име:
метал пен
Материјал:
Алуминиум, ABS
акција:
Кликнете
Употреба:
Пенкала за промотивни логото и пишување
боја:
Сребрена, црвена, сина, сива, злато, бакар
мастило рефил:
1.0 mm црни рефил
Големина:
14.5 cm
Тежина:
15.5 g
Логото печати метод:
Рампа печатење
Свеж

Избор на клиенти