.

.

New
High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

DEN 14546.00
DEN 15312.00

Стока
Достапно.

Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Патент во задниот дел. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques, камен шема, вратот, рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството. Со нарачување Постапки : Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство. Целосно украсена со корејски камења. Градник чаши & гаќи под со snap на копчиња.
Feed врати
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со набавка
Ве молиме контактирајте со нас за враќање или замена ако не сте задоволни со она што го добив.
Spandex Боја Картичка :
Наплата
1. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас и целосно да им помогне на
во целиот процес. Нема замена за посебна цел или клиент 's дизајн. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект. Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина, не се идентични производи може да се направи.
Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Модел : MD00135
Активност : Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Направен во : Кина
Тип : Ballroom танцува
Големина : S M L XL XXL XXXL
Нето Тежина : 2 Kg
Испорака Тежина : 2 Kg
Совети : КОМПЈУТЕРИ : 1*ballroom танцува фустан
Фустан Спецификации
Боја и материјал може да биде избран.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
MD00135
Танц Тип:
Ballroom
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти