.

.

New
High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

DEN 13908.00
DEN 14640.00

Стока
Достапно.

Целосно украсена со корејски камења. Rhinestones : Нормално го користите корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења, но цената е различен.
Feed врати
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со набавка
Ве молиме контактирајте со нас за враќање или замена ако не сте задоволни со она што го добив. Градник чаши & гаќи под со snap на копчиња. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques, камен шема, вратот, рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството.
Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Модел : MD00160
Активност : Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Направен во : Кина
Тип : Ballroom танцува
Големина : S M L XL XXL XXXL
Нето Тежина : 2 Kg
Испорака Тежина : 2 Kg
Совети : КОМПЈУТЕРИ : 1*ballroom танцува фустан
Фустан Спецификации
Боја и материјал може да биде избран. Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина, не се идентични производи може да се направи. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект. Ве молиме вид остави порака со мерења и бојата што сакате, кога plac цел.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас и целосно да им помогне на
во целиот процес. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
MD00160
Танц Тип:
Ballroom
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти