.

.

New
High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

DEN 13908.00
DEN 14640.00

Стока
Достапно.

Целосно украсена со корејски камења. Нема замена за посебна цел или клиент 's дизајн.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас и целосно да им помогне на
во целиот процес. Исто како и следните мерења. Патент во задниот дел. Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина, не се идентични производи може да се направи. Со нарачување Постапки : Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Градник чаши & гаќи под со snap на копчиња. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques, камен шема, вратот, рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството.
Spandex Боја Картичка :
Наплата
1. Ве молиме вид остави порака со мерења и бојата што сакате, кога plac цел. Rhinestones : Нормално го користите корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења, но цената е различен.
Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Модел : MD00119
Активност : Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Направен во : Кина
Тип : Ballroom танцува
Големина : S M L XL XXL XXXL
Нето Тежина : 2 Kg
Испорака Тежина : 2 Kg
Совети : КОМПЈУТЕРИ : 1*ballroom танцува фустан
Фустан Спецификации
Боја и материјал може да биде избран.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex,Viscose
Број На Модел На:
MD00119
Танц Тип:
Ballroom
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти