.

.

New
High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

DEN 13908.00
DEN 14640.00

Стока
Достапно.

Исто како и следните мерења. Со нарачување Постапки : Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques, камен шема, вратот, рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството. Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина, не се идентични производи може да се направи. Размена само за нашите веб-сајт покажува предмети. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Feed врати
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со набавка
Ве молиме контактирајте со нас за враќање или замена ако не сте задоволни со она што го добив. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект.
Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Модел : MD00173
Активност : Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Направен во : Кина
Тип : Ballroom танцува
Големина : S M L XL XXL XXXL
Нето Тежина : 2 Kg
Испорака Тежина : 2 Kg
Совети : КОМПЈУТЕРИ : 1*ballroom танцува фустан
Фустан Спецификации
Боја и материјал може да биде избран. Градник чаши & гаќи под со snap на копчиња.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас и целосно да им помогне на
во целиот процес. Ве молиме вид остави порака со мерења и бојата што сакате, кога plac цел.
Spandex Боја Картичка :
Наплата
1.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
MD00173
Танц Тип:
Ballroom
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти