.

.

New
High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

High-end Меѓународниот Стандард Ballroom Мазна Танц Натпревар Фустан, /Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи

DEN 13908.00
DEN 14640.00

Стока
Достапно.

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Целосно украсена со корејски камења.
Spandex Боја Картичка :
Наплата
1.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас и целосно да им помогне на
во целиот процес.
Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Модел : MD00146
Активност : Ballroom Стандард Танго Валцер Танц Облечи
Направен во : Кина
Тип : Ballroom танцува
Големина : S M L XL XXL XXXL
Нето Тежина : 2 Kg
Испорака Тежина : 2 Kg
Совети : КОМПЈУТЕРИ : 1*ballroom танцува фустан
Фустан Спецификации
Боја и материјал може да биде избран. Размена само за нашите веб-сајт покажува предмети. Исто како и следните мерења.
Feed врати
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со набавка
Ве молиме контактирајте со нас за враќање или замена ако не сте задоволни со она што го добив. Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина, не се идентични производи може да се направи. Rhinestones : Нормално го користите корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења, но цената е различен. Со нарачување Постапки : Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
MD00146
Танц Тип:
Ballroom
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти