.

.

New
Професионални Жени Крои Модерен Танц Носат Долги ракави луксузни Здолништа Танцување Проширување Здолниште Жените Ballroom Танцува Фустан

Професионални Жени Крои Модерен Танц Носат Долги ракави луксузни Здолништа Танцување Проширување Здолниште Жените Ballroom Танцува

DEN 4879.20

Стока
Достапно.

ако сакате фустан се вклопуваат за вас, ве молиме испратете ја вашата тежина, висина, cheast, waisand хип на продавачот, таа ќе го направи тоа за вас, и големини се многу важни, многу

Детали

Големина:
One Size
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CVB020
Материјал:
Акрилик,Spandex,Модални,Памук,Полиестер
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
Свеж

Избор на клиенти