.

.

New
2017 луксузни без ракави латинска rhinestones Танц Фустани Жени со Висок Квалитет Прилагоден Ча-ча Самба Танц Здолниште фустан

2017 луксузни без ракави латинска rhinestones Танц Фустани Жени со Висок Квалитет Прилагоден Ча-ча Самба Танц Здолниште фустан

DEN 4631.04

Стока
Достапно.

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.Имаме сè за танцување. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.54 см) : XXS висина : 140cm; биста 68cm;Половината 57cm;Хип 75см XS висина : 145cm; биста 74cm;Половината 58cm;Хип 80см S висина : 155cm; биста 78cm;Половината 62cm;Хип 85cm M : висина 160cm ; биста 84cm;Половината 64cm;Хип 90cm L : висина 165cm ; биста 90cm;Половината 71cm;Хип 99cm XL висина : 165cm; биста 96cm;Половината 78cm;Хип 108cm овој стил може да биде sustomized други бои и други szie ,ако сакате фустан се вклопуваат за вас,ве молиме испратете ја вашата висина,тежина,cheast,половината и колковите на продавачот,ние ќе го направи за вас,и големини се многу важни,ви благодариме за разбирањето!
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1.Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.

Детали

боја:
Други бои
Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Spandex,Бамбус Влакна
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
BM806
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
длабоко сина,светло сина,црна,бела,розова,топла розова,црвена,зелена,портокалова
Димензии:
XXS-6XL,може да биде слободен да се направи
Материјал:
spandex/камења/пердув
Пол:
Жените/Дама/Девојки
Облека Стил:
перформансите се облекуваат/конкуренција на облекување/вежба фустан
Свеж

Избор на клиенти