.

.

New
Топла Продажбата на Мраз, уметничко Лизгање Фустани Убава Нов Бренд Мода уметничко Лизгање Одговараат SU2024

Топла Продажбата на Мраз, уметничко Лизгање Фустани Убава Нов Бренд Мода уметничко Лизгање Одговараат SU2024

DEN 4797.00
DEN 5049.60

Стока
Достапно.

Па ние сме многу среќни со трговија на големо и на мало со бизнис, што ќе обезбеди висок квалитет и пониска цена.
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница. Времето за испорака е за 5-10 дена.
Сите Видови на големини за вас за цел :
Следните големини за референца :
Возрасни(инчи)
S
М
L
XL
дебелина
55-59
58-62
61-65
65-69
градите
31-34
33-36
35-39
37-41
половината
25-28
26-29
28-31
Од 30-33
хип
34-37
36-39
39-41
40-43
Дете(инчи)
6
8
10
12
14
16
дебелина
38-42
41-45
44-48
47-51
50-54
52-56
градите
21-24
22-25
23-26
25-28
27-30
29-32
половината
17-20
18-21
19-22
21-24
22-25
24-27
хип
23-26
24-27
26-29
28-31
Од 30-33
32-35
Начините да се измери :
l Биста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот биста
l Половината : Мерка околу вашата природна половината
l Колковите : Мерка околу најголем дел од твоите
l Дебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолу пред се, преку crotch, и назад до почетната точка.)
Ако не постои нормална големина одговара за вас, можете да кажете ми кои се вашите мерењата на градите, половината, колковите и дебелина или торзото; со тоа, ние може да се направи се облекуваат според вашето тело облик, а вие треба да се чека за малку повеќе време . Ако ви е причина за погрешна Големина , само што треба да се преземат за да и натам , бесплатно за вас изменета. Ние ќе испрати ги со ЕМС/FEDEX/DHL.
За враќање стока :
Уметничко лизгање одговараат , леотар необичен стока , според вашиот мерење datafeed се прилагодите .

Детали

боја:
сина лента, се зголеми црвена лента
Танц Тип:
Ballroom
Број На Модел На:
SU2024
Бренд Име:
кристал обичај
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, да ги Задржи топлината
Место на Потекло:
Кина
боја:
Црна
Материјал:
chinlon или други материјали
Уметничко лизгање одговараат на класификација:
уметничко лизгање одговараат на
Стил:
Активни
Име на производ:
уметничко лизгање фустани жени
Свеж

Избор на клиенти