.

.

New
Бренд Нови Деца Cheerleading Облека Момчиња И Девојки Кошарка Аеробик Гимнастика Облека Деца Фаза Перформанси Одговара

Бренд Нови Деца Cheerleading Облека Момчиња И Девојки Кошарка Аеробик Гимнастика Облека Деца Фаза Перформанси Одговара

DEN 652.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

Постојат 6 големини за овој фустан : M (110cm , за девојки/момчиња со висина 105-115cm) L ( 120cm, за девојки/момчиња со висина 115-125cm) XL (130cm , за девојки/момчиња со висина 125-135cm) XXL (140cm , за девојки/момчиња со висина 135-145cm) 3 XL (150см , за девојки/момчиња со висина 145-155cm) 4 XL (160cm , за девојки/момчиња со висина 155-165cm)

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Материјал:
Spandex
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Ballroom
Свеж

Избор на клиенти