.

.

New
Модерната Валцер Танго Ballroom Танцува Фустан, Мазна Ballroom Фустан,Стандард Ballroom Фустан Девојки Б-0060

Модерната Валцер Танго Ballroom Танцува Фустан, Мазна Ballroom Фустан,Стандард Ballroom Фустан Девојки Б-0060

DEN 9178.00
DEN 11472.00

Стока
Достапно.

Патент во задниот дел.Рамо до Брадавица : CM/Инчи
5.
Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
2 ве Молиме да ни даде вашата целосна адреса и телефонски број за испорака, па пакет може да пристигнуваат до вас, безбедно и брзо. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект.
Превозот цена се одговорност на нашите клиенти.
Ние НЕ се комбинираат предмети во една парцела, и затоа НЕ понуда за поштенски намалување бидејќи на комбинирана испорака
Детали За Производот Фотографии :
Големина На Табелата
Lycra Шема на Бои
Корејски Свила Шема На Бои
Како да се измери
1.Колковите : CM/Инчи
7.
Боја : Како на Клиентот chooice
Rinestones : Нормално го користите Блискиот Исток Камен,корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења.Половината : CM/Инчи
4.
Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина не се идентични производи може да се направи.Рамо до Брадавица да Полите со чевли : CM/Инчи
8.Биста : CM/Инчи
2.
Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.Брадавица да Брадавица : CM/Инчи
3.
Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snap
Топ : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен свила бранови.Рамо до рамо : CM/Инчи
6.
Превозот Време И Цена :
Бесплатен превозот во светот
Времето за производство е 10-15days по потврдувањето на клиентот плаќање.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Spandex
Снабдување Тип:
Во акционерско Iterms
Возрасна Група:
Возрасни лица
Танц Стил:
Валцер / Танго / Фокстрот
Тип:
Модерна
боја:
Клиентите избор
Материјал:
Lycra
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти