.

.

New
Професионални Прилагодено игри со авијација Фустани Жените Spandex Доброто Нов Бренд игри со авијација Конкуренција Фустан без Ракави DR2636

Професионални Прилагодено игри со авијација Фустани Жените Spandex Доброто Нов Бренд игри со авијација Конкуренција Фустан без

DEN 10884.00
DEN 11457.12

Стока
Достапно.


уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани. уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани. уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани.
Сите Видови на големини за вас за цел :
Следните големини за.
Фустанот е направен од висок квалитет на spandex,со многу дијаманти и скапоцен камен на акрил. уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани за competion, уметничко лизгање фустани. Па ние сме многу среќни со трговија на големо и на мало со бизнис, што ќе обезбеди висок квалитет и пониска цена. Опис :
Ние сме големи производители во Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаат долгогодишно искуство за правење мраз фустан.
уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани. уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани за competion, уметничко лизгање фустани. Сите фустани имаат гаќи се во прилог. fi бројка уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани за competion, уметничко лизгање фустани.

Детали

Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Девојки
Бренд Име:
кристал обичај
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
DR2636
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, да ги Задржи топлината
Место на Потекло:
Кина
боја:
како фото
Материјал:
Spandex и еластична мрежа
Објектот:
Се облекуваат
Име На Производ:
Кристално
Стил:
Активни
Свеж

Избор на клиенти