.

.

New
Егзотичен танц модерен танц со долги ракави turtleneck јакна T12025 модерен танц рутински вежби

Егзотичен танц модерен танц со долги ракави turtleneck јакна T12025 модерен танц рутински вежби

DEN 1328.16

Стока
Достапно.

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена боја. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки.

Детали

боја:
Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
NeeDz
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Танц Тип:
Ballroom
Боја Класификација:
Црна слики, со цел друга боја, нема место Пет дена испорака
Статија број:
T15025
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, bigger yards
Танц Класификација:
На валцер, quickstep, танго, фокстрот...
Свеж

Избор на клиенти