.

.

New
Латинска танц долг ракав collared сомот вест јакна јакна ладно вежба T11010

Латинска танц долг ракав collared сомот вест јакна јакна ладно вежба T11010

DEN 881.76

Стока
Достапно.

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена боја. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки.

Детали

боја:
Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
T11010
Бренд Име:
NeeDz
Материјал:
Полиестер,Spandex
Танц Тип:
Ballroom
Ткаенини:
Сомот
Свеж

Избор на клиенти