.

.

New
Егзотичен танц ballroom танцува модерен танц, хип Хип навремено конвенционалните пракса здолниште модерен танц здолниште L003B

Егзотичен танц ballroom танцува модерен танц, хип Хип навремено конвенционалните пракса здолниште модерен танц здолниште L003B

DEN 1551.84

Стока
Достапно.

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена боја. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
NeeDz
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Танц Тип:
Ballroom
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Статија број:
L003B
Bottoms стил:
танц здолниште
Класификација:
Валцер, танго, фокстрот, quickstep
Свеж

Избор на клиенти