.

.

New
Егзотичен танц долги ракави Jumpsuit со тенок назад патент појас T15003

Егзотичен танц долги ракави Jumpsuit со тенок назад патент појас T15003

DEN 1551.84

Стока
Достапно.

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена боја. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки.

Детали

боја:
Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
NeeDz
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Танц Тип:
Ballroom
Објектот нема:
T15003
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, bigger yards
Танц Класификација:
Убодни, фокстрот, танго, валцер
Свеж

Избор на клиенти