.

.

New
Егзотичен танц танц латинска танц голема tee рутински вежби грб T11028

Егзотичен танц танц латинска танц голема tee рутински вежби грб T11028

DEN 1104.96

Стока
Достапно.

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена боја. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
NeeDz
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Танц Тип:
Ballroom
Боја Класификација:
Цел 5 дена за испорака, нема место ве Молиме оставете порака боја
Статија број:
T11028
Стил:
Кратко Sleeve
Јака:
Круг јака
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, bigger yards
Танц категории:
Убодни, фокстрот, танго, валцер
Свеж

Избор на клиенти