.

.

New
Нов Конкурс Slik organza ballroom Стандард танц фустан,малолетникот танц облека,фаза ballroom фустан

Нов Конкурс Slik organza ballroom Стандард танц фустан,малолетникот танц облека,фаза ballroom фустан

DEN 13824.00

Стока
Достапно.

Исто како и следните мерења. Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство. Ви благодариме! Спецификации : Производство : Сончогледово Dancedress Големина : S/M/L/LL. Градник чаши & гаќи под со snap на копчиња. Патент во задниот дел. На врвот е направен од главно се водат Lycra, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен корејски свила носат. Ткаенини : Голема количина водат Lycra(горниот дел на телото)+Organza/корејски свила (здолниште)+камења (боја и материјал може да биде избран. Целосно украсена со корејски камења. ) Rhinestones : Нормално го користите корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења. Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина, не се идентични производи може да се направи.Вашите контакти, ќе добиете нашата брза внимание и одговор. Минимална Цел : ≥1 Парче Време на Испорака : 7-15 дена Нарачување Постапки : Минимум цел започне од 1 PCS, молам само испратете ни E-mail.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Бренд Име:
GOODANPAR
Материјал:
Lycra,Свила
Број На Модел На:
Sunflw-М-80
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти