.

.

New
20pcs/многу Kawaii Тема Божиќ Ballpoint Пенкало , Полимер Глина Дедо Мраз и Снешко Серија топката пенкало како Пишување на Канцелариски

20pcs/многу Kawaii Тема Божиќ Ballpoint Пенкало , Полимер Глина Дедо Мраз и Снешко Серија топката пенкало како Пишување на Канцелариски

DEN 685.00
DEN 806.40

Стока
Достапно.

20pcs / многу , преполна со opp вреќа Големина : 17cm / еез во должина Мастило боја : црна боја (0.5 mm) ќе испрати мешана боја за секоја цел
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Детали

Мастило Боја:
Црна
боја:
мешана боја
Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Број На Модел На:
GLP076
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
полимер глина
Свеж

Избор на клиенти