.

.

New
Уникатен дизајн-Луксузни Црвено Класичен Сребро Клип ballpoint Пенкало со Канцелариски канцеларија пишување пен

Уникатен дизајн-Луксузни Црвено Класичен Сребро Клип ballpoint Пенкало со Канцелариски канцеларија пишување пен

DEN 144.00
DEN 206.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Метал
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
5698
Свеж

Избор на клиенти