.

.

New
12 инчен 2.8 g круг балони на зајакот балон исполнет цртан филм насмеани лице изразување латекс балон

12 инчен 2.8 g круг балони на зајакот балон исполнет цртан филм насмеани лице изразување латекс балон

DEN 315.84

Стока
Достапно.

Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена.
Ако прескокот време заложби е минато,а не сте го добиле на стоки,ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро
Имате прашања или не го примате стока? Не грижете се, Инстант contect нас, и Ние ќе трпеливо ви помогне
. ние ќе бидат одговорни за вас, додека не се задоволни. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност.8 g компјутери
дијаметар : околу 30 cm voluptua по inflating
ние сме испраќање на топки по случаен избор. Бесплатен превозот Само пратете од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена до пристигнувањето, на останатите земји во светот ќе се обично трае околу 20 до 50 дена да пристигнат.
Свадба Декорација Среќен Роденден Ballons Гумени Латекс Топки Дете Играчки
Име : happy birthday балон
големина : 12inch боја топката
тежина : околу 2. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги.
Превозот 1.можете да не контактирате бу trademanger или не оставајќи ни порака или e-mail за нас, wewill одговор во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот.

Детали

боја:
multicolor 100pcs, multicolor 50pcs
Повод:
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal,Круг
is_customized:
Yes
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
латекс печатени балони
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
50pcs 100pcs
Име:
среќен роденден балони
Тежина:
about 2.8g piece
боја:
Шарени Насмевка латекс печатени балони
Соодветна возраст:
> 3 години
Производот:
Големи Очи Смајли Воздух Балон
Тип:
Еден
Моделот Shape:
Печатени Цвет Животни цртан филм
Користат За:
Прослава забава, роденден,градинка, полна месечина ден
Пакување:
50pcs / торба или 100pcs / торба
Свеж

Избор на клиенти