.

.

New
2017 ballon Нови Supersize 75см црвено срце облик фолија воздушни балони свадба партија велат дека љубовта украси брак ballons материјали

2017 ballon Нови Supersize 75см црвено срце облик фолија воздушни балони свадба партија велат дека љубовта украси брак ballons

DEN 120.00

Стока
Достапно.


75см големо срце облик на фолија балони свадба партија декорација брак балони настан & партија материјали
Боја
црвено/ розова/ сино/ gold/ сребрена
големина 75см
забелешка
Ве молиме, известете боја ви се допаѓа. Инаку ќе го испратите по случаен избор.

Детали

боја:
златна 75см, сребро 75см, црвена 75см, сина 75см, розова 75см
Ballon Големина:
75см
Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажман
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
P1139
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Обликот Стил:
Срцето
Бренд Име:
nogoo
Име:
свадба декорација
3 години> Возраст Опсег:
3 години>> 3 години
Спецификации:
36 инчи
Обликот:
Срце Облик
Декоративна шема:
Светлина верзија
Свеж

Избор на клиенти