.

.

New
Топла Продажба multicolor фолија писмо балони 40pcs/многу Среќен Роденден воздух исполнет ballons партија globos 1 Кинески роденден baloes

Топла Продажба multicolor фолија писмо балони 40pcs/многу Среќен Роденден воздух исполнет ballons партија globos 1 Кинески роденден

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Како да се користи шопинг кошничка?

Детали

Материјал:
Алуминиумска Фолија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
L070-2-10
Класификација:
Ballon
Бренд Име:
ЗОРА
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal,Цртан Слика
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Роденден,Децата Ден,денот на Благодарноста,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година,Годишнина
Број на Компјутери:
Фолија
Големина:
single 40*55cm
Свеж

Избор на клиенти