.

.

New
100pcs/многу 10inch 1.2 g Свадба Партија Балони Денот на Вљубените денот на Благодарноста Декорација Хелиум Гумени Роденден Материјали

100pcs/многу 10inch 1.2 g Свадба Партија Балони Денот на Вљубените денот на Благодарноста Декорација Хелиум Гумени Роденден

DEN 370.00
DEN 461.76

Стока
Достапно.

Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство.2 g Свадба Партија Балони Денот на Вљубените денот на Благодарноста Декорација Хелиум Гумени Роденден Материјали
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Ве молам дозволете ми да знам. Вашиот добар фидбек е многу ценет.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Целосна наплата, замена или замена е понуден.

Детали

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажирање,Денот на Вљубените,Децата Ден
Број На Модел На:
партија балони
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
WINSTBROK
is_customized:
Yes
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
Тежина:
1.2 g/еез
Предмет Тип:
Еден
Спецификација:
10 инчен
Карактеристики:
Гумени
Свеж

Избор на клиенти