.

.

New
Децата Леотар Гимнастика На Слободното Време На Децата Јога Носат Девојка Латинска Танц Костим Балет Костим Вршење На Вежби Dancewear 16

Децата Леотар Гимнастика На Слободното Време На Децата Јога Носат Девојка Латинска Танц Костим Балет Костим Вршење На Вежби Dancewear

DEN 1036.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.


Децата Леотар Гимнастика На Слободното Време На Децата Јога Носат Девојка Латинска Танц Костим Балет Костим Вршење На Вежби Dancewear 16
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .5
Предлагам Висина
100-110
110-120
120-130
130-140
140-150
150-160
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големина
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
Облеката Не Се Вклучуваат Панталони
.39 инчи,На пример : 10cm*0.
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Pls изберете големина како по Висина
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Lebal
XS
S
М
L
XL
2 XL
110
120
130
140
150
160
Единица
CM
CM
CM
CM
CM
CM
На Хулахопки
51
54.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
Daxico
Број На Модел На:
WZM16008
Пол:
Девојки
Точка име :
Децата Леотар Гимнастика
Секс:
девојка
Стил:
Секси
Шема:
Цврста
Derecotion :
Цвет
боја:
4 боја
Големина:
110-150
Свеж

Избор на клиенти