.

.

New
Балет Туту Возрасни Високо Квалитетна Професионална Бела Лебедово Езеро Танц Облечи Евтини Деца Вест Превез Балет Танцување Здолниште

Балет Туту Возрасни Високо Квалитетна Професионална Бела Лебедово Езеро Танц Облечи Евтини Деца Вест Превез Балет Танцување Здолниште

DEN 1109.00
DEN 1386.24

Стока
Достапно.


Подарок балет танц чорапи Боја : Слика Стил Боја трговија на Големо цена : 10% попуст за 10 парчиња, се преговара за големи нарачки, ве Молиме да се биде внимателен за да се потврди големината пред да нарачате!Совети : 1 cm= 0.393 инчен
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има малку разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистински точка 1. Повеќето предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по уплатата избришани. Топла продажба точка можеби привремено надвор од акциите, но ние ќе брод во рок од 5 дена. 2. Предмети може да се испраќаат од страна на Кина Пост, Сингапур Пост, EMS, DHL, UPS-от и Fed Ex. Сите доаѓаат со следење на број. 3. Ве чини околу 20-35 дена да се добие објект преку Кина Пост. Предмети се испраќаат од страна на хонг конг Пост и Сингапур Пост, да стигнете до повеќето земји во рамките 15-25 дена. Но, Русија и Бразил ќе трае над 30 дена како и за локалните обичаи проверка на одложување. 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Број На Модел На:
На 22
Материјал:
Памук,Полиестер
Танц Тип:
Балет
Тип На Производ:
лебедово езеро балет фустан
Материјал :
Памук Туту
боја:
Бела
Пол :
Жените
Големина :
S,M,L,XL,XXL
Соодветна Возраст :
16-45 години возрасни
Погоден Висина :
150СМ,160CM,170CM,180CM
Превозот :
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти