.

.

New
Танчерка е Избор Црна игри со авијација Модерниот Џез Танц Сјајна Најлон/Lycra Chiffon Балет Леотар, Фустан Девојки Дами

Танчерка е Избор Црна игри со авијација Модерниот Џез Танц Сјајна Најлон/Lycra Chiffon Балет Леотар, Фустан Девојки Дами

DEN 1675.20

Стока
Достапно.

Ние прифаќаме мешани бои и големини. Тоа е за да користите e-Пакет .
3, Точка Детали :
1) Најлон/Lycra Спојување Сјајна Lycra, Chiffon Здолништа, Предната и Задната Дупка ;
2) Погодни за Балет Танц Пракса или оценување ;
3) Рака мие со ладна вода, не кајгана, висат сува.
Во овој случај, ние се плашам дека тоа е тешко за нас да се преземат за враќање превозот цена. ако изберете e-ЕМС како логистичка метод.
Почитувани Француски Клиенти :
За вашето внимание, ќе мора да се испрати фактура на француски ц.
Црна Игри Со Авијација Модерниот Џез Танц Најлон/Lycra Chiffon Балет Леотар Фустан
1, Големина На Табелата
Pleasse проверете ја големината на табелата внимателно :
Поради прирачник за грешка при мерење, ве молиме оставете 1-2 см должина разлика од вистинска предмети.
2, Боја Шема
Ве молиме оставете белешка за бои што сакате.
Постои алтернативен метод за да се избегне оваа ситуација.
Почитувани Купувачи
Ако сакате да уживате во некоја добра цена за објектот, ве молиме цел тоа на овој начин : 30 Парчиња на Една Боја, на Еден Дизајн . До тогаш, ве молиме рака во фактурата документ за
Француски ц. Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.
Нормално, ние ќе ве контактираме 7 дена подоцна, по стоката се превезува. Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.
4, Квалитетот Детали :
. Ако можете да го направите така, ве молиме e-mail порака или од нас да добие добра цена.

Детали

Големина:
CT, CS, CI, CM, CL, AS, AM, AL, AXL, AXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Најлон,Spandex
Бренд Име:
Танчерка е Изборот
Број На Модел На:
522304
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет, Џез,Модерен Танц
Место:
Денс Студиото, Фаза,салата
Број На Модел На:
Девојки балет dancewear
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Стил:
Здолниште,фустан
Материјал:
Lycra,Chiffon
боја:
Црно Бели Црвени Розова Сина, Портокалова Зелена
Функција:
се водат
Свеж

Избор на клиенти