.

.

New
НОВО! Црвено Балет Туту,балет фаза костими,сина професионални Класичната за извршување црна зелени балет туту BT8943

НОВО! Црвено Балет Туту,балет фаза костими,сина професионални Класичната за извршување црна зелени балет туту BT8943

DEN 7896.00
DEN 8400.00

Стока
Достапно.


Ние сме една фабрика материјали tutus,Ние може да обезбеди повеќе боја избори за tulles
Custom size : Доколку сакате да нарачате туту во custom size,ве молиме кликнете на "custom size" и имајте на ум вашиот сопствен големина(биста,половината,колковите,дебелина и висина)
парче парче парче парче парче ДОЛАРИ, 190 /парче парче парче парче парче парче
парче 40 парче парче
Превозот методи : DHL, EMS, Epacket и Кина Пост Воздух Mail.
Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот.
Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегнувањето на царина .
Ако y ou имаат и други прашања или сакате да го купите во големи количини, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Кога објектот е доставена, ние ќе ви испратиме следење на број. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас. Без Нервози Е Потребно!
Времето за испорака зависи од 7working дена до 30 работни дена за различни предмети(класични
Балет туту потребите 30 работни дена,dancwear и чевли потребите 7~15 работни дена).
1) EMS и e Packet : 5-10days
2) Кина Пост Воздух Ма il : 10-25days, во зависност од различни региони.
3) Нормално ние ќе го избере ЕМС или epocket forsmall цел, во зависност од цел износ.
4) Превозот на ветер : DHL >ЕМС>EPACKET> Кина Пост Воздух Mail
5) Ако многу итна потреба производи, ве молиме да изберете локација за подигнување на превозот начин

Детали

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom size
Бренд Име:
SWTUTU
Материјал:
Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT8943
Танц Тип:
Балет
Стил:
Балет Танц
Место на onigin:
Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти