.

.

New
Прекрасна Балет Стил Професионални Класичен Балет Туту Фитнес Јога Здолниште Супер Подуени Бал Pleated Слоевит Tulle Покаже Фаза

Прекрасна Балет Стил Професионални Класичен Балет Туту Фитнес Јога Здолниште Супер Подуени Бал Pleated Слоевит Tulle Покаже Фаза

DEN 1536.00
DEN 1806.72

Стока
Достапно.


Прекрасна Балет Стил Професионални Класичен Балет Туту Фитнес Јога Здолниште Супер Подуени Бал Pleated Слоевит Tulle Покаже Фаза
Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Полиестер,Памук Боја : Како на Сликата Големина : Како големина на табела
Совети : Ако не знаете како да се избере големината, можете да ни порака.
Пакет се вклучени : 1 x Балет Фустан(Не вклучувајќи и други додатоци)
За Големина Не може да биде 1-3 cm разлика од прирачник за мерење. И само за вашиот референца.
За Боја се Должи на различни производни серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
За трговија на Големо Ако сакате место најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
За Проблем Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
BAICLOTHING
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BLQ135
Материјал:
Памук,Полиестер
Танц носат тип:
балет облека за жени
Материјал:
памук ,полиестер
Vestidos Услуга оценка:
Одлични
is_customized:
Yes
моден дизајн:
Perfessional Балерина Туту
Големина:
3XS-2XL
Состојба:
100% Сосема Нов
жешка:
црна балет фустан
Свеж

Избор на клиенти