.

.

New
кралска сина sequin pandex балет облекуваат жените & девојка фаза перформанси танц костим џез/допрете танц костим

кралска сина sequin pandex балет облекуваат жените & девојка фаза перформанси танц костим џез/допрете танц костим

DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Предмет Бр.
Достапни големина на :
Детето големина : XSC, SC, MC, LC, XLC, XXLC
Возрасни големина : SA, MA, ЛА, XLA, XXLA Пакување : Ако купувачот изберете ЕМС превозот начин, ние ќе ја испрати на туту во картонска кутија која ќе безбедно да се задржи на туту во форма.
Поради некои од танц носии се надвор од акциите, тоа е многу важно да се одржи вашите нарачки пред време. : 16048 кралска сина sequin pandex балет облекуваат жените & девојка фаза перформанси танц костим џез/допрете танц костим
Детали : Флорални sequin чипка туника над spandex shortall со creased spandex корселе и sequin уреденост. Во "шпицот пати" (на крајот на Март до јуни, и крајот на јули до почетокот на декември) наредби може да бараат дополнително време, поради големиот обем на работа ние искуство.
Нашата колекција на Деца Танц носии се за балет, џез & допрете Танц. Таму е празник на Кинеската Нова Година обично од средината на Јануари до крајот на Февруари, затоа направете цел 2 месец пред треба да се користи tutus. Ве советуваме нашите клиенти за да цел најмалку 25 до 40 дена пред перформанси. Сите се со висок квалитет и уникатен дизајн со различни ткаенини и декорација. Ако купувачот го изберат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (само НАС купувачот може да избере на оваа превозот метод) , на туту ќе биде спакувана во пластична кеса и превозот на трошоците, ќе бидат пониски од ЕМС.
Вашите 5 ѕвезди оценка е афирмација и охрабрување на сите напори од нашата фабрика работници и службеници.

Детали

Големина:
XSC, SC, MC, LC, XLC, XXLC, SA, MA, LA, XLA, XXLA
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танц Омилени
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
16048
Танц Тип:
Допрете/џез/балет костим
боја:
Сина
Пол:
девојка
Свеж

Избор на клиенти