.

.

New
Сина spandex со црна чипка bodice танц костим жените & девојка фаза перформанси џез/допрете танц костим балет фустан

Сина spandex со црна чипка bodice танц костим жените & девојка фаза перформанси џез/допрете танц костим балет фустан

DEN 1536.00

Стока
Достапно.

: 16075 Сина spandex со црна чипка bodice танц костим жените & девојка фаза перформанси џез/допрете танц костим балет фустан
Детали : Spandex, сомот и да се водат чипка biketard со наредени sequin spandex insert (внеси). Сите се со висок квалитет и уникатен дизајн со различни ткаенини и декорација.

Детали

Големина:
XSC, SC, MC, LC, XLC, XXLC, SA, MA, LA, XLA, XXLA
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танц Омилени
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
16075
Танц Тип:
џез допрете балет танц костим туту
боја:
Сино/Црна
Gener:
девојка
Свеж

Избор на клиенти