.

.

New
LZCMsoft Жените Долг Ракав Unitard Девојки Висок Врат Lycra Spandex Bodysuits Гимнастика Танц Unitards Со Stirrups

LZCMsoft Жените Долг Ракав Unitard Девојки Висок Врат Lycra Spandex Bodysuits Гимнастика Танц Unitards Со Stirrups

DEN 1008.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


XS Биста Половината Колковите Висина Тежина
24.01" 110 LBs - 132 LBs
78-86 cm 66-74 cm 80-88 cm 155-165 cm 50-60 кг
L Биста Половината Колковите Висина Тежина
33. Ние ги користиме повеќето професионални услуги на клиентите во рок од 24 часа да ви донесе шопинг уживање.95" 132 LBs - 155 LBs
86-92 cm 74-82 cm 88-96 165 см -175 60-70 cm kg
XL Биста Половината Колковите Висина Тежина
36. Направена во елегантни високи перформанси антимикробна ткаенина која се вклопува и се чувствува одлично. Ние ги користиме на најголемите spandex lycra ткаенина со внимание на секој, детали. Spandex lycra, мека и дише ткаенина. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Возрасни Најлон Lycra Catsuits Долг Ракав Turtleneck Unitards Јога Танц со Полно тело, Leotards
1.
Овој голем објект е дел од нашиот Тим Основи, победничката избор за танц, costuming и тим расположи.07" 88 LBs - 110 LBs
70-78 cm 58-66 cm 70-80 см 145-155 40-50 cm kg
М Биста Половината Колковите Висина Тежина
30.74" 198 LBs - 220 LBs
106-118 cm 98-110 cm 110-120 cm 195-210 90-100 см kg
Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот цел детали внимателно пред да го поставите цел, ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи сите клиенти, ние може да гарантира само квалитетот предмети ќе се реализира. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ги користиме на вредноста цена да се обезбеди клиенти повеќето најсилните одговараат.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Број На Модел На:
201710220031
Материјал:
Lycra,Spandex
Бренд Име:
LZCMsoft
Објектот:
Жените Долг Ракав Unitard
Материјал:
Spandex Lycra Unitard
боја:
Црна,Црвена,Бела,Fuchsia,Голи,Зелена,22 бои
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL plus size unitards
Вратот:
Се Потсмеваат На Вратот Unitards
Sleeve:
Долг Ракав Unitards
Патент:
Назад Zip Unitards
Затворање:
Zip
Одлично за:
Танц Костимот,Сцената Перформанси слој ,Гимнастика Unitards
Карактеристики:
Stirrups
Свеж

Избор на клиенти