.

.

New
Специјална Понуда Деца Елса Фустан модни Исклучителна Родител-дете Танц Облечи Дете 078 Возрасни Косата Додаток

Специјална Понуда Деца Елса Фустан модни Исклучителна Родител-дете Танц Облечи Дете 078 Возрасни Косата Додаток

DEN 2281.00
DEN 2683.20

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XSC(80-95CM), SC(95-110CM), MC(110-120CM), LC(120-140CM), XLC(120-140CM)overwe, XXLC(120-140CM)fat, SA(140-160CM), MA(160-170CM), LA(170-185CM), XLA(170-185CM)fat
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
aikescaike
Свеж

Избор на клиенти