.

.

New
2017 Продажба Топла Продажба Секси Костими Lenceria Бебе Кукла Секси долна Облека Полна Чипка се Зголеми X-ray Транспарентен Долги Ракави Fishnet Хулахопки

2017 Продажба Топла Продажба Секси Костими Lenceria Бебе Кукла Секси долна Облека Полна Чипка се Зголеми X-ray Транспарентен

DEN 544.00
DEN 640.32

Стока
Достапно.


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
МОДЕЛ : 1089
СОДРЖИ : долна облека + T панталони
ГОЛЕМИНА : бесплатно (Може да биде погодна за висина 152 cm -178 см, тежината е 40-70 кг)
Забелешка : Висината и тежината не се погодни за немојте да се купи!
Answer : ___________________________ Note :
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме оставете 1-2 см(0.4-0.7 во) грешка на мерењето.
Ви благодариме за вашето разбирање.
3.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европски и Американски лу
4. Секси долна облека не е едноставна , груба облека, облека строга квалитетот и барањата на луѓето , ве молиме да не купи !

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
K345
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Чипка
Извор категории:
место
Потекло:
Lianyungang
Стил детали:
Чипка
Cosplay:
симпатична девојка
Тип:
Надворешна трговија извоз
Дали инвентар:
No
боја:
Црвена
Големина:
Free
Свеж

Избор на клиенти