.

.

New
Multicolor Кружни Керамички База тоалет четка долго-ракува чистење одговараат за чистење со четка Бања прибор поставите Дома Декорација

Multicolor Кружни Керамички База тоалет четка долго-ракува чистење одговараат за чистење со четка Бања прибор поставите Дома

DEN 821.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.


Стр ayment
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ставањето на вашата нарачка.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја царината, но не грижете се, ние секогаш се прогласи ниска вредност и да ја означите како подарок или примерок за да се избегне данок проблем.
Превозот и предавање
Кина Пост epacket EMS е нашата склопот на превозот услуга, ние, исто така, нуди и други превозот услуга преку TNT,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ,итн.
Наплата/Размена
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете рефундација. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена по доставена ако сакаат да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Бизнис
Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме
ако сте. Исто така добредојдени трговија на големо бизнис, за повеќе производи може да ги погледнете нашите webs ви благодариме.

Детали

Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Две-парче
Број На Модел На:
YY01
Материјал:
Керамички
Свеж

Избор на клиенти