.

.

New
Креативни симпатична цртан филм четка за заби носителот вшмукување чаша планината паста за заби четка за заби складирање рек бања полица дома организатор

Креативни симпатична цртан филм четка за заби носителот вшмукување чаша планината паста за заби четка за заби складирање рек

DEN 225.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.


Нови Птица Шема Четка за заби Носителот одберете силна морон прибор за јадење / канцелариски складирање кутија за кујна бања
Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет. 2.PP + ПВЦ морон, здравје и заштита на животната средина, силни и издржливи. Компанијата се наоѓа во : 3.Симпатична цртан филм обликот, декорација на домот, морон вшмукување е добро, отстранлив за складирање. Компанијата се наоѓа во : 4.Тоа може да се користи за чување на четки за заби, паста за заби, итн., исто така, може да се сместат голем број на мали објекти. 5.Не само практично, туку, исто така, украсени ѕидот простор, така што животот полн со забава. Пакувањето на производот : 1 x држач, четка за заби
Правилна употреба :
Примена : можат да бидат применети на било каква мазна плочки и стакло, исто така, може да се применат за да се мрзнување стакло, мат плочка или латекс ѕид со помош на помошни филм, ги чисти ѕидовите
1. На вшмукување чаша се става во врела вода 1 минута, а потоа adsorbed на ѕидот,
2. Или беше подеднакво обложени со белка од јајце на задниот ѕид, а потоа сушени адсорпција, тоа ќе биде многу силен

Детали

Бренд Име:
Halojaju
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Две-парче
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
miao-453
Број На Модел На:
четка за заби носителот
Име на производ:
бања прибор
Функција:
заштита на животната средина и личност, трајни
is_customized:
yes
Име:
бања полица
За животната средина:
Бања
Употреба:
Четка За Заби Складирање Багажник
Користете 2:
Организаторот
Функција:
ѕидот полица
Наслов:
Складирање кутија
Свеж

Избор на клиенти