.

.

New
1pcs Трајни Солидна Нерѓосувачки Челик SUS304 Бања Сапун Сад за Носител Со Стакло Модерна Мазна Огледало Плоштадот Бања Сапун Јадење

1pcs Трајни Солидна Нерѓосувачки Челик SUS304 Бања Сапун Сад за Носител Со Стакло Модерна Мазна Огледало Плоштадот Бања Сапун

DEN 820.00
DEN 863.04

Стока
Достапно.

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние Брод на Светот, ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ . Ако не можете да го добиете вашиот пакет рок од 30 дена по испорака, ве молиме контактирајте со нас. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек .
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС одеднаш!
3.
Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Ви благодариме за читање на сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција! Се надеваме дека ќе може да уживаат во овој шопинг
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период во оригинално пакување.

Детали

Тип:
Две-парче
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Fimker 006
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Модерна
боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти