.

.

New
Континентална Коска Кина 4piece опремени бања Керамички Бања Комплет Миење Заби првенство комплет Свадба подароци Сапун јадење

Континентална Коска Кина 4piece опремени бања Керамички Бања Комплет Миење Заби првенство комплет Свадба подароци Сапун јадење

DEN 1512.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Молам вашето разбирање.5 cm Сапун нега : 10 * 10 * 2. Дојде на РАЗМЕНА И НАПЛАТА : 1. Ве молиме имајте на ум дека тоа можеби ќе биде потребно долго време за превозот поради Растојанието Продажба. И можете да се вратите на предмети за нас за враќање на парите или замена, но вие треба да бидете сигурни дека предметите ќе се врати, мора да се во нивната оригинална услови (кои ги вклучуваат ознаки и секое пакување)како сте го добиле и може да се продаваат повторно.Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата. Повратни информации политика : 1. Ако бидејќи на вашиот незадоволство со предмети(освен на проблеми со квалитетот на објектите) ќе мора да плати превозот цена;Ако поради проблеми со квалитетот на предмети или наше невнимание да ви даде погрешна предмети кои не сте ги купиле, ќе плаќаат за превозот. ако поради било кои причини не сте задоволни, можете да не контактирате во седум дена откако ќе го примени предмети.Производи : семејството на четири Материјал : Керамички Притисок течни шише : 7 * 7 * 20cm Чаши : 7 * 7 * 10. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Ние сакаме да знаете дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.5 cm Поради различни мерни техники, може да биде мала грешка Продажба метод : 1 сет (1 чаша +1 сапун сад +1 четка за заби носителот + 1 шише)
Континентална Коска Кина 4piece опремени бања Керамички Бања Комплет Миење Заби првенство комплет Свадба подароци Сапун јадење
Пакување : картон Пакување : L * W * H : 25 * 24 * 8cm Почитувани корисници : На производи се многу кршливи, ние ќе се обрне повеќе внимание на пакувањето ако се најде пакетот е скршено кога ќе примите тоа ќе треба да контактирате со нас во прв пат и ве молиме да ни испрати слики.

Детали

Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Четири-парче Сет
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
4 парчиња/ set
Бренд Име:
WSHYUFEI
Свеж

Избор на клиенти