.

.

New
Вакуум Вшмукување Чаша На Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Креативни Четка За Заби Носителот Бања Accessoires За Заби Носителот На Купот На Кригла Носителот

Вакуум Вшмукување Чаша На Држачот За Ѕид За Правилно Поставена Креативни Четка За Заби Носителот Бања Accessoires За Заби Носителот

DEN 531.00
DEN 570.72

Стока
Достапно.

Dehub Вшмукување чаша носителот бања прибор гимнастик носителот пластична четка за заби носителот на купот на чување од носителот&багажник
Употреба : карактеристики на Производот :
- Едноставно користење од страна на ротирање само 60 степени
- Моќен одредување со механички систем за вшмукување
- Нема потреба од дополнителни градежни работи
- Луксузни & елегантен дизајн
- Долго траеше одредување на моќ
- Го поправи на плочки на бањата да се организира бања продукти.
- Уредување на лицето чистење & козметика
- Преградата за детергент & чистење на сунѓерот во кујната
- Решетката за аромите на кујната
- Да се задржи за чистење со четки & средства за чистење во бања & перење

Детали

Тип:
Две-парче
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
TUH80C
Материјал:
Метал
Тип:
Куп & Гимнастик Носители
Број на Носителите на:
еден куп носители нерѓосувачки држач, четка за заби
Стил:
модерна и корејски
Суспензија Тип:
вшмукување чаша тип на држач, четка за заби
Носителот Површина По Завршувањето:
нерѓосувачки челик wc
четка за заби носителот на купот:
ѕидот бања вшмукување чаша двојно
Број На Модел На:
TUH80C пластична чаша носителот
кујна организатор:
бања гимнастик носителот
бања чаша носителот:
пластични кафе носителот
чаша носителот:
четка за заби носителот
Свеж

Избор на клиенти