.

.

New
Нови Пристигнување Црна Кошница Полица на Ѕидот Монтирани Агол Лагер Бања Туш Шампон за Складирање Еден Слој на Бакар Месинг ZR2522

Нови Пристигнување Црна Кошница Полица на Ѕидот Монтирани Агол Лагер Бања Туш Шампон за Складирање Еден Слој на Бакар Месинг

DEN 778.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.

Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Б, Без Телефонски број . E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути.Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета. 3,Со Под Ситуации, не можам да брод од : А, Бразил клиент, без CPF/CNPJ/ДДВ број. Купувачот е одговорен за врати пратката. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Сите Цени не ги покриваат Сопствени даночни ниту Увозни давачки. D, Без Точен полно име на руски клиенти.

Детали

Тип:
Бања Полици
Број на Групи:
Еден Тиер
Бренд Име:
GIZERO
Материјал:
Дувачкиот
Монтиран:
Агол
Полица Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
ZR2522
Инсталирајте Стил:
Ѕидот Монтирани Тип
Носителот Површина По Завршувањето:
црна бронза
Свеж

Избор на клиенти